Pazarlama Çözümleri

Team Marketing & Events günümüz rekabetçi ortamında artan müşteri taleplerine cevap verecek güçlü pazarlama konseptleri yaratmak ve sonuç odaklı B2B pazarlama aktiviteleri ile yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Kampanya Yönetimi

TEAM ekibi olarak Kampanya Yönetimi (Campaing Management) sürecini her müşteri adayına doğru iletişim tarzında, doğru iletişim kanalı üzerinden ve doğru zamanda ulaşması üzerinden kurgular. Müşteriyle temas noktalarını (Customer Touch Points), planlamayı, uygulama ve izleme aşamalarını kapsayan TEAM metodolojisini kullanılarak oluşturuyoruz. Daha sonra kullanılacak örneğin e-posta, uzaktan pazarlama gibi pazarlama enstrümanları optimize ederek uçtan uca yönetimini sağlıyoruz.

Pazarlama Danışmanlığı

TEAM Pazarlama Danışmanlığı (Marketing Consulting) ekibi olarak, başarılı bir pazarlama süreci yönetimi için gerekli olan stratejik pazarlama planını fimanızın olanaklarıyla pazarın koşullarına uygun olarak oluşturmanızı sağlıyoruz. Bu sayede firmanızın mevcut kaynaklarıyla daha hızlı ve sağlıklı büyümesi için size destek oluyoruz. Oluşturduğumuz planın uygulama aşamasında, şirket içi ve dışı paydaşlar ile pazarlama adına yapmanız gerekenleri; yıllık, aylık ve haftalık dilimlerde kurgular sürekli olarak takip ederek şirketinizin operasyonel hedeflere ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Müşteri Adayı Yaratma

TEAM ekibi olarak ürün veya hizmetinizi satın alma ihtimali bulunan Müşteri Adaylarını Yaratmak (Lead Generation / Demand Generation) için yapılması gereken aktiviteleri (etkinlik, e-Mailing, telemarketing, kampanya gibi) planlayarak uygulamasını sağlıyoruz. Bu sayede ürün yada hizmetinize ilgi duyacak şirketlere zaman ve bütçeden tasarruf ederek rakiplerden önce ulaşmanızı ve onlara satış yapma olasılığınızı arttırıyoruz.

Kanal Pazarlama Yönetimi

TEAM ekibi marka sahiplerinin iş ortaklarına sunduğu Kanal Pazarlama (Marketing Development Funds – MDF) ve İş Geliştirme (Business Development Funds – BDF) fonlarının yönetimine ve bu fonların yeni pazarlar yaratmasını, kazancının artmasına destek olur.

Pazarlama Dış Kaynak Kullanımı Hizmetleri

Team ekibi Dış Kaynak Kullanım Modeli (Marketing Outsourced Services) ile şirketlerin ihtiyaç duydukları pazarlama hizmetlerini daha uygun bütçelerle yerine getirmelerini, güncel trendleri ve yeni iş yöntemlerini ve daha yakından takip etmesini sağlamaktadır.

Basılı Malzeme

Firma logonuzu kullanılarak ayrıca kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde kullanarak tanıtım amaçlı her türlü ve en güncel baskı çeşit ve teknikleri ile sizlere Basılı Malzemelerinizde (Marketing Collateral) yardımcı oluyoruz.

Henüz bir fikriniz yok mu?